Lost of Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vonzalom, szenvedély, szeretet, románc. Oly sok érzelem, mely csak a beteljesedésére vár. Csak dőlj hátra, enged el a fantáziád a végtelenség mámorához és álmodozz a lehetetlenről is.
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 ✘ Klaus - The Serial Killer

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Klaus
♔HIBRID♔
Klaus


Play by : Joseph Morgan
Tartózkodási hely : Óh, szívem néztél már a hátad mögé?
Age : 1026
Hozzászólások : 1
Regisztráció : 2012. Apr. 05.
: ✘ Klaus - The Serial Killer Klausheader

✘ Klaus - The Serial Killer Empty
TémanyitásTárgy: ✘ Klaus - The Serial Killer   ✘ Klaus - The Serial Killer Empty05.04.12 19:01

Niklaus Mikaelson

✘ Klaus - The Serial Killer Tumblr_m1v88w9ewr1qjoexdo1_250 ✘ Klaus - The Serial Killer Tumblr_m1v88w9ewr1qjoexdo2_250


Adatok

Becenév: Klaus.
Születési idő és hely: Európa.
Kor: Körülbelül 1000 év.
Nem: Férfi.
Faj: Ős - Hibrid
Foglalkozás: Gyilkolás, bulizás, nők.
Érdeklődési kör: Hibrideket kreálni.

Személyiség


Vágyai: Hibrid család.
Félelmei: Meghalás.
Imádja: Vér, hibridek.
Utálja: Ha nem az ő játékai szerint megy a dolog.
Külső: Igéző tengerkék szemek, szőke haj, vonzó testalkat.
Belső: Hidegvérű, lobbanékony, vezér típus gyilkos. Persze jó tulajdonságai is vannak, de ezek nem publikusak.

Család


Apa: Esther Mikaelson.
Anya: Mikael Mikaelson.
Testvér(ek): Rebekah, Kol, Finn és Elijah.
Egyéb hozzátartozók: Nem tud róla, bár ha az anyját megnézzük lehet, hogy van.
Párkapcsolat: Jelenleg nincs.

Előtörténet


Családom Európából származik. Akkoriban egy igen súlyos járvány pusztított, így szüleim az Új földre menekültek. Ott megalapították családomat és akkor láttam meg én is a napvilágot. Gyermekkorom nem volt felhőtlen. Édesapámmal sokszor konfrontálódtunk és nem jöttünk ki egymással. Akkoriban élt egy nő, kinek szépsége mindenkit megbabonált. Én is beleszerettem és sajnálatos módra egyik testvérem, Elijah is. Sok vitatkozás fajult ki ebből. Mire az eszemet tudtam, rájöttem, hogy a szomszédságban veszélyes vérfarkasok vannak, kik csakis teliholdkor változnak át. Sok áldozatot szült ez a tény. Szüleim megtalálták a módját, hogy hogyan tudnak fölülkerekedni a szörnyetegeken. Anyám egyik boszorkány barátjához, Ayanahez fordultak, ki visszautasította őket. Azt mondta, hogy a természetben egyensúly kell lennie. Édesapám büszkeségétől nem tudta elfogadni a kudarcot, és rávette anyámat, hogy ő végezze el a rituálét. Mi eközben testvéremmel semmit se selytettünk. Elijahval ugyan úgy folyt a harcunk a bájos hölgy, Tatia kegyeiért. Édesanyám végül megkreálta azt a lényt, ki felülkerekedhet a vérfarkasokon. Hogy teljes legyen a varázslat vérrel kevert borral kínált meg minket, majd apánk kegyetlenül hátbaszúrt mindnyájunkat. Végül magát is, csakis édesanyám maradt önmaga. Azonban a varázslatnak tényleg következményei lettek, a Nap és a fehér tölgy ellenünk fordult. Kik eddig befogadtak házaikba ők is ellenünk fordultak. Azonban senki se számolt avval a súlyos következménnyel, hogy nem tudjuk magunkat kontrollálni a vérrel szemben. Édesanyánk próbálta helyrehozni bűnét és meggátolta, hogy a Nap ellenünk forduljon. Rájöttünk, hogy a fehér tölgy fájával meg tudjuk egymást ölni, így szüleim elégették. Mikor megöltem első áldozatom kiváltottam a farkas gént, ekkor apánk rájött, hogy egyszer felesége hűtlen volt hozzá. Édesanyám bűnét hogy helyre hozza rám tette a hibrid átkot, melyet mindig is meg akartam törni Az évek során rájöttem, hogy hogyan lehet megtörni átkomat, melyet mára meg is törtem. Ám nagy veszteséggel kerültem szembe. Testvéreim kiszabadultak a nekik szánt koporsójukból és ellenem fordultak.

Play by: Joseph Morgan
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
♔STAFF♔
Damon Salvatore


Play by : Ian Somerhalder
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Hozzászólások : 34
Regisztráció : 2012. Apr. 01.
: ✘ Klaus - The Serial Killer 692964tumblrlrp6gfhCEi1r1wy0eo1


✘ Klaus - The Serial Killer Empty
TémanyitásTárgy: Re: ✘ Klaus - The Serial Killer   ✘ Klaus - The Serial Killer Empty05.04.12 19:38

Bár a karakterlapod eléggé rövid, mégis tartalmas. Mivel te írtad meg hamarabb a karakterlapod és elfogadásra méltó, így:
Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 
✘ Klaus - The Serial Killer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lost of Love :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Hibrid-
Ugrás: