Lost of Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vonzalom, szenvedély, szeretet, románc. Oly sok érzelem, mely csak a beteljesedésére vár. Csak dőlj hátra, enged el a fantáziád a végtelenség mámorához és álmodozz a lehetetlenről is.
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Város utcái

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
♔STAFF♔
Katherine Pierce


Play by : ✰Nina Dobrev✰
Tartózkodási hely : ✰Mystic Falls✰
Age : 549
Hozzászólások : 85
Regisztráció : 2012. Apr. 01.
: Város utcái 781852ND4

Város utcái Empty
TémanyitásTárgy: Város utcái   Város utcái Empty01.04.12 5:20

.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
♔EMBER♔
Elena Gilbert


Play by : Nina Dobrev
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Hozzászólások : 6
Regisztráció : 2012. Apr. 03.

Város utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város utcái   Város utcái Empty05.04.12 2:46

Elena & Katherine



Nem tudtam mit csinálni délután, így muszáj volt egy kicsit kimozdulnom. Egyrészt mert már nyomasztott a benti levegő, másrészt pedig szükségem volt arra, hogy egy kicsit kiszellőztessem a fejemet. Az elmúlt napok, hetek... Kezd egyre bonyolultabb lenni ez az egész. Habár nem nevezném bonyolultnak, inkább "rosszabb"? Talán.

Ahogy kiléptem az ajtón, bezártam magam után, és lassú komótos léptekkel kezdtem el járni Mystic Falls utcáit. Az összes ősvámpír életben van, köztük Esther is. Kit tudja ezek után még mi következhet, mert hogy semmi jó az is biztos. Az egyetlen ember aki még nem került elő az Katherine volt. Azóta tűnt el mióta meghalt Mikael. Felszívta a föld, és azóta se láttuk. De ki tudja, hogy mikor tűnik fel és hogyan. Nála nem lehet tudni, kiszámíthatatlan mint mindig.- Ezen gondolataimon halkan felsóhajtottam, és zsebre dugott kezekkel sétálgattam tovább az utcákon, mikor ugyanis rossz előérzetem támadt, de egyenlőre még semmi furcsát nem vettem észre a környezetemben. Mintha előre tudnám, hogy valami igen csak szerencsétlen dolog fog történni, már csak annak kéne kiderülni, hogy kivel futok össze, vagy esetlegesen mi is fog történni.

-Van ott valaki?- Fordultam meg és összehúzott szemöldökkel néztem körül. Nem tehetek róla, mintha valaki itt a közelben járkálna, csak nem mutatja meg magát. Mintha játszadozni akarna velem. Egy nagyot nyeltem és egy kicsit bizonytalan lépésekkel de tovább sétáltam, habár most sokkal lassabban, és körültekintőbben, mint eddig.


Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
♔STAFF♔
Katherine Pierce


Play by : ✰Nina Dobrev✰
Tartózkodási hely : ✰Mystic Falls✰
Age : 549
Hozzászólások : 85
Regisztráció : 2012. Apr. 01.
: Város utcái 781852ND4

Város utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város utcái   Város utcái Empty05.04.12 7:30

Város utcái Tumblr_m0a37jDJ7j1r9a8oso4_250 Város utcái Tumblr_m0a37jDJ7j1r9a8oso3_250
• Elena & Katherine •


Áhh, ez a sok hosszú hónap... Annyira unalmasan teltek az utóbbi heteim – és azt hiszem állíthatom, hogy hónapjaim – ,hogy már hiányzott a Mystic Fallsi levegő. Igen, tényleg, de ezt nyilván nem kell mindenkinek tudnia. Akik ismernek, azoknak nem is kell elmeséljem, hogy mi is történt, mert tudják, hogy ha én valamit a fejembe veszek, vagy ha nagyon szeretnék valamit, azt meg is valósítom. Ez jelen esetben is így történt, végre visszatértem Mystic Fallsba, drága kisvároskámba, ami egyébként nem is érdekelne, ha nem élnének ott bizonyos személyek. És azokhoz a bizonyos személyek közé nem tartozik Klaus. Amióta megjött, egyfolytában kerülgetni próbálom, kisebb-nagyobb sikerrel, de eldöntöttem: Ha visszatérek, nem fogok tőle félni. Semmi értelme elhitetni vele, hogy félek tőle. Még ha nem is így van...
- Végre! – sóhajtottam egy kevés örömmel a hangomban, hisz’ mégiscsak ideértem egy hosszú út után. Lehet, hogy tényleg repülővel kelett volna jöjjek, de mindegy is... Fő, hogy itt vagyok. Nem agyaltam sokat azon, hogy mi lesz az első lépés, gondolkodás nélkül sétáltam végig az utcán, anélkül, hogy azon paráztam volna, hogy „Jajj, nehogy meglásson valaki, és Elenának higgyen.”. Ebben végülis jó voltam, nem egyszer adtam ki magam Elenának. El lehet hinni, egyáltalán nem nehéz, egy ilyen egyhangú , szerény ember bőrébe bújni...
Hogy is fejezzem ki magam... Nem következett be, amire számítottam, de elsétált előttem valaki: egy Elena. Észrevétlenül surrantam el a háta mögött, ő erről mit sem sejtve. Gondoltam én... Ennyire kizökkentem volna a tempóból? Már lopakodni sem tudok? A lány hirtelen hátrafordult, s megszólalt. Egy ideig csak játszadoztam vele, majd a háta mögé álltam.
- Ott nincs. Csak itt... – szólaltam meg, mire Elena ijedten fordult meg – Tudom, hogy nem pont rám számítottál, de nem kell ekkora extázisba esni. – mondtam gúnyosan.
Lehet, hogy az egyik Salvatorét várta, hisz’ jelenleg ők az ő kis megmentői, vagy mik, akik a kegyeiért versengenek. Ezt az alkalmat természetesen nem hagyhattam ki, felhoztam a témát.
- Csak nem Damont várod? – kérdeztem, majd egy pillanatra megálltam gondolkodni – Vagy most éppen Stefanos korszakod van? Tudod, még én sem tudlak követni és bármennyire is nem szeretném, azt kell, hogy mondjam: tanulsz... – vigyorogtam elégedetten, mint aki jól végezte dolgát. Végülis megtettem, amit kellett: kicsit elgondolkodtattam a lánykát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Város utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város utcái   Város utcái Empty

Vissza az elejére Go down
 
Város utcái
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lost of Love :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: