Lost of Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vonzalom, szenvedély, szeretet, románc. Oly sok érzelem, mely csak a beteljesedésére vár. Csak dőlj hátra, enged el a fantáziád a végtelenség mámorához és álmodozz a lehetetlenről is.
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Stefan szobája

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
♔STAFF♔
Katherine Pierce


Play by : ✰Nina Dobrev✰
Tartózkodási hely : ✰Mystic Falls✰
Age : 549
Hozzászólások : 85
Regisztráció : 2012. Apr. 01.
: Stefan szobája 781852ND4

Stefan szobája Empty
TémanyitásTárgy: Stefan szobája   Stefan szobája Empty02.04.12 17:48

.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
♔STAFF♔
Damon Salvatore


Play by : Ian Somerhalder
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Hozzászólások : 34
Regisztráció : 2012. Apr. 01.
: Stefan szobája 692964tumblrlrp6gfhCEi1r1wy0eo1


Stefan szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája   Stefan szobája Empty04.04.12 5:00

Stefan szobája Tumblr_lyxcx1lgtU1r5hdq1o1_500

Felébredtem és elkezdődött a nap. Nagyon szép álmom volt, hisz Elenával álmodtam. Elég intim kapcsolatunk volt ott, így bántam, hogy felkeltem. Mit tehettem mást, felöltöztem, majd egy kis hezitálás után lementem a pincébe, hogy hozzak fel két vértasakot. Az egyiket elfogyasztottam, azonban a másikat meghagytam, hogy Stefan ahogy hazaér tudjam vele szívatni. Hisz nem titok, ő épp elvonó kúrán van, így szoktam a kísértés felé terelni. Épp Elena hívott, hogy hol van, mikor hazaért Stefan. Nyugodtan letettem a telefont, majd hallottam, amint Stefan a szobájába tart. Ránéztem a vértasakra, majd kezembe vettem és Stefan szobája felé vettem az irányt. Mikor megérkeztem és ránéztem eléggé ki volt merülve, így szóvá hagytam:
- Stefan, Stefan....eléggé ki vagy merülve. Rosszul festesz. Hol voltál? - kérdem, tudva, hogy se Elenánál nem volt és semelyik ismerősnél. Eléggé gyanakvó lettem. Viszont ő mit se törődve velem le akart koptatni az ő maga módján. De persze engem nem lehet olyan könnyen lerázni.
- Csak nem a mókusoknál voltál reggelire? - gúnyolódtam vele, azonban ő figyelemre se vette. Csalódott lettem. Elkezdtem tanakodni hogyan tudnám őt kihozni a sodrából. Közben persze ezt nem mutattam ki, csakis lazán körözgettem körülöttem, míg ő átöltözött.
Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore
♔VÁMPÍR♔
Stefan Salvatore


Tartózkodási hely : Mystic Falls
Age : 176
Hozzászólások : 5
Regisztráció : 2012. Apr. 03.

Stefan szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája   Stefan szobája Empty04.04.12 5:54

Stefan szobája Tumblr_lnktqh1IXP1qfl6a7o1_500

Damon & Stefan



Épp hogy hazaértem a „vadászatból, ha ezt egyáltalán annak lehet nevezni, bementem a szobámba, hogy egy kicsit pihenjek. Mostanában nincs olyan erőm, mint régebben. Köszönhető ez az „elvonókúrának” vagy másnak, amiről fogalmam sincs. Nem tudom, de majd ki fogom deríteni.
Alig tettem be a lábam, máris egy Damon sétált be a szobába. Na hurrá. Másra se volt szükségem, csak az ő cinikus kis megjegyzéseire, és a szánalmas kis piszkálódásaira.
Tudom, hogy mit akar ezzel elérni, és hogy tulajdon képen csak segíteni akar nekem, de akkor is fárasztó egy idő után. Főleg, hogy most is ezzel a mókusos vicceivel jön. Kitalálhatna már valami jobbat, találóbbat.
Oda sétáltam az asztalomhoz, és szánalmas nézéssel válaszoltam.
- Mókust már rég nem ettem. Ma már korán reggel egy nagyobb testűvel kezdtem. – utalva ezzel arra, hogy hidegen hagy a viccelődése, és hogy újra meg fogom tanulni, hogy hogyan kontrolláljam magam, amikor vér közelébe kerülök.
- Egyébként mit akarsz itt? Van valami kérdésed, vagy egyéb indok, amiért jöttél drága bátyám? – kérdeztem, miközben leültem a székre, és megittam egy pohár Whiskey-t, hogy felrázzam egy kicsit a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
♔STAFF♔
Damon Salvatore


Play by : Ian Somerhalder
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Hozzászólások : 34
Regisztráció : 2012. Apr. 01.
: Stefan szobája 692964tumblrlrp6gfhCEi1r1wy0eo1


Stefan szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája   Stefan szobája Empty05.04.12 18:23

Damon & Stefan



Sajnos Stefan ismét a maga módján értelmezte viccemet. Sose tud rajta kacagni, bár igaz nagyon kevesek tudnak rajta. Én mégis azt állítom, én vagyok a családban a jóképű és a humorgép. Könnyed lendülettel ültem le a mellettem levő székre, majd komor arccal figyeltem testvéremre. Megkérdezte, miért jöttem fel hozzá. Nem tudtam eldönteni, hogy most vegyem elő a tasakos vért, vagy inkább később. Bár tudtam, ő érzi rajtam a vér szagát, nem törődtem vele, hisz nekem mindig vér szagom van. Van persze kivétel, de ez nem publikus. De hogy válaszoljak a testvérem kérdésére, úgy döntöttem előveszem a vértasakot és elkezdem szívni.
- Én csak arra gondoltam, lehetnénk kettesben is egy kicsit. - Félmosoly görbült az arcomon és elkezdtem szívni a finom és szomjoltó vért.
- Neked nem kell netalán? - Céloztam arra, amit akarok. Stefanon látszott, hogy küszködik a szomjával, de én csak nyugodtam kortyolgattam tovább. Azonban egy kis idő elteltével beadta a derekát és kirántotta a kezemből a vértasakot. Nagyon megörültem, hisz nem akarom, hogy ismét küszködjön több évtizedig vagy legyengüljön annyira, hogy ha már megsebzem ő már össze is essen. A közelben az asztalon volt egy whiskeys üveg. Felálltam, majd töltöttem magamnak egy pohárral. Mire megittam italom, ő is elfogyasztotta a tápláló vért.
- Jól esett? - Gúnyolódtam vele mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Stefan szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája   Stefan szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 
Stefan szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Stefan Salvatore
» Klaus szobája
» Elena szobája
» Jeremy szobája
» Damon szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lost of Love :: Játéktér :: Lakónegyed :: Salvatore Panzió-
Ugrás: